Telefonní číslo +420 722 086 304 

Co všechno vykupujeme Oblíbené

Vykupujeme tvrdokovy: Vykupujeme veškerý materiál z tvrdokovu, neboli slinutého karbidu.

Vykupujeme molybden a feromolybden: Mezi materiály z molybdenu, které vykupujeme patří - molybden list, desky z molybdenu, tyče, molybden bar, disky, molybdenové kelímky, molybden elektrody, dráty z molybdenu, kolíky, šrouby, molybdenové díly a další slitiny molybdenu a feromolybdenu.

Vykupujeme nikl: Plechy z niklu, pasy, pásky, folie z niklu, niklové desky, tyče, trubky, výpalky z niklu, mezikruží, dráty z niklu, příruby, fitinky, kolena, redukce, niklové síta, profily, spojovací materiál (šrouby, matice, podložky) včetně svařovacích (přídavných) materiálů.

Vykupujeme také důlní špičky: Důlní špičky se vyskytují převážně v dolech na vysloužilých důlních frézách. Vykupujeme důlní špičky, nebo cestovní špičky - pájky pro jejich významné obsahy prvků

Vykupujeme rychlořeznou ocel: Vykupujeme HSS všech norem od výkupu vrtáků, kovoobráběcích pil, výkupu soustružnických nožů, výkup RADECA, výkup fréz, výkup výstružníků, výkup závitových kol, výkup protahovacích trnů, výkup závitových oček, nebo matrice z HSS.

Vykupujeme TK a SK plátky: SK plátky a TK plátky najdeme na frézách, vrtácích a tak dále.

Výkup wolframu: Veškeré kovoobráběcí nástroje, vrtné hlavice geologických nástrojů, turbíny a další vysoce teplotně a mechanicky namáhané součástky.

Výkup cínu a Výkup technického stříbra.
http://www.i-tvrdokov.cz/
nabor.plzen@seznam.cz
tel. 722086304, 734457167

Podrobnosti

 • Telefon
  722086304
 • E-mail
 • WWW
 • Cena
  0 Kč
 • Zobrazení
  137044
 • Vloženo

Copyright (c) 2014 i-tvrdokov.cz všechna práva vyhrazena. // Katalog www stránek - Katalogy www stránek

přidat inzerát zdarma